استودیو معماری و دکوراسیون داخلی آشینه

بروزرسانی: ۲۵ / ۱۰ / ۱۴۰۰
نشانی: خیابان بهشتی، خیابان میرزای شیرازی، کوچه عرفان، پلاک 2، واحد 20
موقعیت: تهران > تهران
استودیو معماری آشینه یک استودیو جوان در حوزه معماری ، بازسازی ساختمان و دکوراسیون به شمار می رود البته با سابقه‌ای طولانی و پیشینه ای حدود ۴ سال در حوزه عمران و ابنیه ، در سال ۲۰۱۹ بر آن شدیم تا با توجه به تجارب بسیار مفید و ارزشمند در حوزه عمران نگاهی تخصصی تر، جامع تر به رشته معماری داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی داشته باشیم و این شد سنگ‌بنای گرد هم آمدن نیروهای جوان ، خلاق و ایده پرداز آشینه در راستای تلاشی گروهی به منظور رشد و اعتلای هنر معماری.

در استودیو آشینه معتقدیم بایستی استراتژی معمار بر سلیقه ، سبک و نگاه خاص او پیشی بگیرد و با ابزاری علمی و نگاهی واقع گرایانه طراحی صورت پذیرد. استودیو معماری آشینه با بکارگیری شبیه سازی های واقع گرایانه از پروژه ها با استفاده از نرم افزارهای تخصصی روز دنیا طرح کامل منطبق با هدف پروژه را قبل از اجرا به کارفرما ارائه خواهد کرد و این امر باعث شده است که تصور احساس رضایت وصف ناپذیر کارفرما برای ما حسی خوشایند فراهم آورد.

استودیو معماری آشینه همواره کلیه متریال ها ، اکسسوری ها و المان های موجود در بازار داخلی و خارجی را رصد می‌کند تا با توجه به نیاز هر پروژه به خواست کارفرما بتوان بهترین گزینه ها را بررسی و ارائه نماید.

×

ارسال پیام / درخواست برای این کسب و کار

×

گزارش مشکل آگهی